Beach volejbal

Beach volejbal

Letní písková pláž a v Praze!!!!!!!!

To je plážový volejbal ve sportovním areálu Na Šancích. Náš kurt je situován v zeleni, ve velmi klidném a přijemném prostředí. Je pravidelně udržován. Kdokoli bude chtít může využít umělého osvětlení kurtu k atraktivním večerním zápasům.Samozřejmě můžete využít možnost dlouhodobé rezervace na letní sezonu.

Hráčská sezóna začíná každým rokem 1.května a končí 30. září. Případech vyhovujícího počasí můžeme kurty pro hráče zpřístupnit před i po oficiálním začátku, či konci sezóny.

V těchto termínech si můžete přijít zahrát již od 8. hodiny ranní a hrát můžete až do deseti hodin večer. Při nutnosti večerního hraní s umělým osvětlením účtujeme příplatek 50,- Kč/hod.

Ke hře Vám v rámci ceny zapůjčíme síť a míč.

 

Základní pravidla hry

V beach volejbale proti sobě nastupují vždy dvě družstva po dvou hráčích, kteří nesmí být střídáni. Zápasy se hrají na dva vítězné sety do 21 bodů bez ztrát. V případě remízy se hraje třetí set do 15-ti bodů. Hráči musí být naboso (kromě případů, kdy je nepřízeň počasí a hráči mohou použít speciální návleky). Oproti šestkovému volejbalu může být přihrávka prsty protaženější. Jinak jsou pravidla beach volejbalu velmi podobná pravidlům klasického šestkového volejbalu.

Volejbal